Tonificante

Більше тисячі років тому у людства з'явилася унікальна можливість насолоджуватися міцним, що бадьорить, тонізуючу «напоєм богів» - тоді людям вперше вдалося скуштувати каву. З роками ми навчилися виробляти досконаліші сорти кави, здатні задовольнити найвибагливіші смаки кавоманів.
Так, українська компанія Amalfi готова запропонувати Вам унікальний сорт меленої кави TONIFICANTE.

Amalfi Coffee TONIFICANTE по суті є вишуканою сумішшю декількох сортів кави - в ньому 50% бразильської арабіки ідеально поєднуються з 50% промитої робусти. Виробництво Amalfi Coffee TONIFICANTE передбачає середню ступінь обсмаження зерен.
Ті, хто вже встиг оцінити якість TONIFICANTE, відзначають, що цей сорт кави залишає після себе шалено приємний післясмак, що супроводжується м'яко вираженою гіркуватістю. Унікальність Amalfi Coffee TONIFICANTE також полягає в щільній пінці, що утворюється під час приготування. Ця пінка здатна не тільки посилити смак, але і зберігати температуру Вашого напою протягом тривалого часу.
Радує і незабутній аромат Amalfi Coffee TONIFICANTE, який змушує Вас забути про все на світі і відразу ж піднімає настрій!
Ступінь обсмажування - середня.