Espresso Platinum

100% арабіка.

Якщо ви зайшли до нас на сайт і зупинили свій вибір на лінійці елітних сортів кави TM Amalfi - значить у вас неперевершений смак. Адже для того, щоб зрозуміти, наскільки кави унікальний продукт, потрібно добре розбиратися в його сортах і важливо розуміти його.

Amalfi Espresso Platinum неспроста називають одним з найбільш елітних сортів кавового напою. Цей вишуканий бленд заслуговує гідного уваги. Складається Amalfi Espresso Platinum виключно з якісної арабіки. Після ретельного відбору, зерна Amalfi Espresso Platinum доставляють в нашу країну, ретельно обсмажують і фасують в кілограмові пакети.

Коли ви з нетерпінням будете готувати чергову чашечку чорного міцного напою Amalfi Espresso Platinum, ви будете відчувати приємний насичений аромат справжньої кави. Зробивши перший ковток, ви цілком відчуєте легкий смак Amalfi Espresso Platinum, скрашенная тонким, але насиченим смаком і ароматом доброї чорної кави чи. А стійке післясмак з нотками горіха і шоколаду, яке залишиться після випитої кави, буквально зводить з розуму.

Насолоджуйтесь лише якісною кавою. Вибирайте краще - Amalfi Espresso Platinum.